LITTERATUR SYMPOSIET I ODDA 2021

6. - 10. oktober

H. L. PHOENIX
ANDERZ EIDE
ANNE OTERHOLM
ARNFINN KOLERUD
BASTARD SONS OF ODDA
CHRIS TVEDT
DAVY WATHNE
DJ SIGAZ
DJ STERK
EINAR GELIUS
EIVIND RIISE HAUGE
ELISE WINTERTHUN
FANNY DUCKERT
FINN TOKVAM
FREDRIK HAGEN
FREDRIK HØYER
FRODE GRYTTEN
FRODE HELMICH PEDERSEN
GUNNAR STAALESEN
GUNNHILD ØYEHAUG
GURO KVALNES
HENNING H. BERGSVÅG
HERDIS MOLDØEN
HÅKON OPDAL
JENS KIHL
KIM CHRISTER HYLLAND
KJERSTI MJØR
KRISTIN FRIDTUN
LADY ALBATROSS
LARS KORFF LOFTHUS
LARS OVE SELJESTAD
LARS VIK
LENA LINDGREN
MAGNHILD BRUHEIM
MARIA KJOS FONN
MARIT EIKEMO
MORTEN LANGELAND
NILS-ØIVIND HAAGENSEN
ODDA UNGDOMSSKULE
PEDRO CARMONA-ALVAREZ
PER BUVIK
PER KNUTSEN
RUNE CHRISTIANSEN
RUTH LILLEGRAVEN
SISSEL GRAN
SKRIVEKUNSTAKADEMIET
STIAN CARSTENSEN
TEKSTALLIANSE
THEA SELLIAAS THORSEN
TOR ARVE RØSSLAND
TORGRIM EGGEN
TRUDE MARSTEIN
TUVA ØRBECK SØRHEIM
ZEBRA DUO
ØYVIND KVALNES

Katalog 2021

Program2021

Katalog 2021

Program2021

Program for barn og unge

Onsdag 12.oktober:


Odda vidaregåande skule / kl. 08.20
Skrivekurs med Tor Arve Røssland.
 
Odda kino/ kl. 10.00 og kl. 12.10
Teaterforestillinga «Farfars bombekrater» med Adele Lærum Duus.
1. - 2. klassetrinn + 5åringane.
 
Tyssedal barneskole / kl. 12.00
Tor Arve Røssland møter 5.-7. klasse.
 
 

Torsdag 13.oktober

Odda vidaregåande skule / kl. 08.20
Skrivekurs med Tor Arve Røssland, 3 timar.
 
Odda kino / Kl.10.00
Teaterforestillinga «Farfars bombekrater» med Adele Lærum Duus. 3. – 4. klasse.
 
Odda kino / kl. 12.10:
Tor Arve Røssland møter 5. - 7. klassetrinn.
 
Odda vidaregåande skule, aulaen/  kl. 12.30
Annette Munch med forestellinga «Bad boy steroid».
 
Odda vidaregåande skule  / Kl. 12.30
Forfattarbesøk i klasse: Hilde Kvalvaag
 
Skare skule /  kl.09.00
Alexander Løken møter 5-7.klasse
 
Røldal skule/ kl.12.00
Alexander Løken møter
 5-7.klasse og Kristi Furubotn møter ungdomstrinnet
 
U-BAR
Barne- og ungdomsbokforfattarar og elevar frå ungdomsskole og vidaregåande skule for open scene. Odda bibliotek/ kl. 17.00
 

Fredag 14.oktober
 

Odda Ungdomsskole/ kl.08.30-11.00:
Tor Arve Røssland møter 8.klassetrinn 3 timar
 
Odda ungdomsskole, aula oppe /  kl. 08.45
Annette Munch med forestellinga «Bad boy steroid». 2 forestellingar for 9. og10.klassetrinn
 
Odda vidaregåande skule/ kl. 10.00
Aulaforedrag med Øyvind Kvalnes:
«Hjelp, hvordan kan vi gjøre en forskjell for andre?»
 
Odda vidaregåande skule / Kl.12.30.
Forfattarbesøk i klasse på yrkesfaglig linjer med Flu Hartberg.
 
Vikebygd skule / kl. 12.00
Tor Arve Røssland møter 5.-7. klasse
 
Hauso skule / kl. 08.30
Kristi Furubotn møter ungdomstrinnet
Alexander Løken møter 5. -7. klasse
 
Kinsarvik skule/ kl. 12.10
Kristi Furubotn møter ungdomstrinnet
Alexander Løken møter 5. – 7. klasse
 
Kinsarvik bibliotek / 12.00
Teaterførestellinga Rebusløpet med teater Joker for 1-4 klasse + barnehage
 
Røldal skule Barnehage/Skare skule / kl.10.00
Teaterførestellinga «Farfars bombekrater» med Adele Lærum Duus
1. - 4. klasse + barnehage
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
< Tilbake