LITTERATUR SYMPOSIET I ODDA 2022

5. - 9. oktober

H. L. PHOENIX
H. L. PHOENIX
ANDERS TOTLAND
ANDERS TOTLAND
ANNLAUG BØRSHEIM
ANNLAUG BØRSHEIM
BENDIK BAKSAAS
BENDIK BAKSAAS
BJØRN HATTERUD
BJØRN HATTERUD
BRYNJULF JUNG TJØNN
BRYNJULF JUNG TJØNN
CECILIE LØVEID
CECILIE LØVEID
ELISE WINTERTHUN
ELISE WINTERTHUN
FIN SERCK-HANSEN
FIN SERCK-HANSEN
FLU HARTBERG
FLU HARTBERG
FREDRIK HAGEN
FREDRIK HAGEN
FREDRIK HØYER
FREDRIK HØYER
HÅKON OPDAL
HÅKON OPDAL
JOHN ERIK RILEY
JOHN ERIK RILEY
KAJA SCHJERVEN MOLLERIN
KAJA SCHJERVEN MOLLERIN
KJERSTI MJØR
KJERSTI MJØR
KNUT NÆRUM
KNUT NÆRUM
LARS OVE SELJESTAD
LARS OVE SELJESTAD
LARS SAABYE CHRISTENSEN
LARS SAABYE CHRISTENSEN
LEANDER DJØNNE
LEANDER DJØNNE
LINDA EIDE
LINDA EIDE
MAREN SKOLEM
MAREN SKOLEM
MARIA NAVARRO SKARANGER
MARIA NAVARRO SKARANGER
MARIT EIKEMO
MARIT EIKEMO
MÍMIR KRISTJÁNSSON
MÍMIR KRISTJÁNSSON
MOLLY ØXNEVAD
MOLLY ØXNEVAD
ODIN STAVELAND
ODIN STAVELAND
OLAUG NILSSEN
OLAUG NILSSEN
PEDRO CARMONA-ALVAREZ
PEDRO CARMONA-ALVAREZ
PRIYA BAINS
PRIYA BAINS
RANDI FUGLEHAUG
RANDI FUGLEHAUG
SIVERT NESBØ
SIVERT NESBØ
SVEN BISGAARD SUNDET
SVEN BISGAARD SUNDET
TORA SANDEN DØSKELAND
TORA SANDEN DØSKELAND
TORMOD HAUGLAND
TORMOD HAUGLAND
TOVE NILSEN
TOVE NILSEN
VILDE TUV
VILDE TUV

Katalog 2021

Program2021

Program for barn og unge

Onsdag 12.oktober:


Odda vidaregåande skule / kl. 08.20
Skrivekurs med Tor Arve Røssland.
 
Odda kino/ kl. 10.00 og kl. 12.10
Teaterforestillinga «Farfars bombekrater» med Adele Lærum Duus.
1. - 2. klassetrinn + 5åringane.
 
Tyssedal barneskole / kl. 12.00
Tor Arve Røssland møter 5.-7. klasse.
 
 

Torsdag 13.oktober

Odda vidaregåande skule / kl. 08.20
Skrivekurs med Tor Arve Røssland, 3 timar.
 
Odda kino / Kl.10.00
Teaterforestillinga «Farfars bombekrater» med Adele Lærum Duus. 3. – 4. klasse.
 
Odda kino / kl. 12.10:
Tor Arve Røssland møter 5. - 7. klassetrinn.
 
Odda vidaregåande skule, aulaen/  kl. 12.30
Annette Munch med forestellinga «Bad boy steroid».
 
Odda vidaregåande skule  / Kl. 12.30
Forfattarbesøk i klasse: Hilde Kvalvaag
 
Skare skule /  kl.09.00
Alexander Løken møter 5-7.klasse
 
Røldal skule/ kl.12.00
Alexander Løken møter
 5-7.klasse og Kristi Furubotn møter ungdomstrinnet
 
U-BAR
Barne- og ungdomsbokforfattarar og elevar frå ungdomsskole og vidaregåande skule for open scene. Odda bibliotek/ kl. 17.00
 

Fredag 14.oktober
 

Odda Ungdomsskole/ kl.08.30-11.00:
Tor Arve Røssland møter 8.klassetrinn 3 timar
 
Odda ungdomsskole, aula oppe /  kl. 08.45
Annette Munch med forestellinga «Bad boy steroid». 2 forestellingar for 9. og10.klassetrinn
 
Odda vidaregåande skule/ kl. 10.00
Aulaforedrag med Øyvind Kvalnes:
«Hjelp, hvordan kan vi gjøre en forskjell for andre?»
 
Odda vidaregåande skule / Kl.12.30.
Forfattarbesøk i klasse på yrkesfaglig linjer med Flu Hartberg.
 
Vikebygd skule / kl. 12.00
Tor Arve Røssland møter 5.-7. klasse
 
Hauso skule / kl. 08.30
Kristi Furubotn møter ungdomstrinnet
Alexander Løken møter 5. -7. klasse
 
Kinsarvik skule/ kl. 12.10
Kristi Furubotn møter ungdomstrinnet
Alexander Løken møter 5. – 7. klasse
 
Kinsarvik bibliotek / 12.00
Teaterførestellinga Rebusløpet med teater Joker for 1-4 klasse + barnehage
 
Røldal skule Barnehage/Skare skule / kl.10.00
Teaterførestellinga «Farfars bombekrater» med Adele Lærum Duus
1. - 4. klasse + barnehage
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
< Tilbake